دکتر آناهیتا والی

متخصص پوست و مو


كلينيك سپيد

نشانی مطب

فوتوتراپي در مطب

تجهيزات جديد مطب

خدمات ارايه شده در مطب

لیزر لیپولیز

لیزر لیپولیزر

این دستگاه جهت لیزر کردن چربیهای تمام قسمتهای بدن حتی قسمتهایی که توسط ساکشن کاربرد ندارد(چانه،پیشانی،گونه،خط خنده بازو، باسن ،ساق پا)استفاده میگرددو نسبت به روش لیپوساکشن،میزان درد و خونریزی کمتری دارد وعوارض جانبی آن کمتر میباشد.

درمان طی یک جلسه و به صورت سرپایی(بدون نیاز به بیهوشی)میباشد.قابلیت تکرار آن هر2یا3ماه یکبار میباشد.سایر کاربردهای آن درمان واریس با وارد کردن لیزر به داخل عروق و درمان ضایعات عروقی به صورت غیر تهاجمی میباشد.

مکانیسم:در لیپولیزر با تاباندن مستقیم نور لیزر با طول موج980 از طریق فیبر نوری به طور مستقیم به چربیهای داخلی بدن موجب پاره شدن غشا چربی و همچنین انعقاد مویرگ میشود که مویرگها خطر آمبولی را از بین میبرد.

چربیهایی که با پاره شدن غشاء سلول آزاد میشود از طریق ساکشن از بدن خارج میشود.مزیت منحصر به فرد این تکنولوژی در مقایسه با تکنولوژیهای دیگر این است که میتوان چربیهای موجود در نواحی مختلف بدن مانند شکم ران و همچنین غبغب را به راحتی حذف نمود.در واقع پزشک با استفاده از این ابزار میتواند با هنر خود چربی نواحی مورد نظر را به میزان دلخواه حذف کرده واندامی خوش فرم را خلق کند.یکی دیگر از مزیتهای تابش نور لیزر از داخل بافت کلاژن سازی است.بنابراین در ضمن ایجاد تناسب اندام میتوان جوانسازی را انجام داد.


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان فیض ، ابتدای خیابان ارباب
تلفن : 36627780 - 0313

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
بیوگرافیخدمات ارائه شده در مطببرنامه هفتگي و نشاني مطبخوب و بدمقالات پژوهشیمطالب و مقالاتدستورالعمل هاي مشكلات شامیکرونیدلینگليزر ليپوليزليزر فتوفشيالدر مو پن چيست؟كربوكسى تراپى چيست؟تشخیص و درمان بیماریهای جوانسازی ماندگار با تزرييوگاوزيبائي